Butelka z filtrem DAFI 0,7 - dlaczego warto kupić?

Butelka z filtrem DAFI ma bardzo wiele zalet. Przede wszystkim jest wykonana z trwałego, bezpiecznego tworzywa, które nie wydziela żadnych szkodliwych substancji toksycznych. Ponadto dzięki niej masz szansę sporo zaoszczędzić, gdyż możesz zrezygnować z zakupu wody butelkowanej. Dodatkowo butelkę tę możesz zabrać ze sobą, gdziekolwiek chcesz. Doskonale sprawdzi się na treningu, spacerze czy w podróży. Ogromną zaletą butelki z filtrem DAFI jest także jej długa żywotność i fakt, iż doskonale spełnia swoje funkcje.

DAFI 0,7 Butelka z filtrem - specyfikacja

Butelka z filtrem DAFI ma pojemność 0,7 l. Wykonana jest ona z bezpiecznego tworzywa, pozbawionego szkodliwego Bisfenolu A. Jej jeden filtr zastępuje aż 300 butelek PET o pojemności 1.5 l, dlatego jej stosowanie jest rozwiązaniem ekologicznym. Wydajność filtra butelki DAFI wynosi aż 150 l wody miesięcznie. Kupując ją w sklepie Global Water, otrzymujesz w zestawie dwa wkłady. Butelki tej nie należy myć w zmywarce i nie wolno jej wyparzać. Należy myć ją w temperaturze do 50 stopni Celsjusza.

Butelka z filtrem DAFI - cena

W sklepie Global Water kupisz tę butelkę w bardzo konkurencyjnej cenie. Dzięki niej z pewnością sporo zaoszczędzisz i zadbasz o planetę. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat butelki filtrującej Dafi, skontaktuj się z obsługą sklepu Global Water.